Global Sales Contact List

Contact   A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

EMC Forum 2014 in Bratislava, Slovakia

EMC Forum 2014
Bratislava, Slovakia - 2. októbra 2014

Sponzorovali:

 • VMware
 • Lenovo

Zhrnutie akcie

EMC Forum predstavuje jednu z najvýznamnejších akcií pre IT špecialistov, na ktorej sa môžu oboznámiť s najnovšími trendmi transformujúcimi odbory, trhy aj organizácie. Tento globálny seriál jednodenných stretnutí sa koná vo viac než 50 mestách sveta. Bratislava prilákala viac než 140 účastníkov, ktorí hovorili o možnostiach, ako svoje IT rozvinúť prostredníctvom modelu hybridného cloudu a softvérovo definovaného podniku.

Hlavný prednášajúci

Jiří Sven Svěrák

Country Manager EMC CZ & SK

Názov a popis seminárov

Stiahnuť program konferencie

Podľa témy zvoľte prednášku:

 • Nová definícia hybridného cloudu

  Hybridný cloud predstavuje transformáciu všetkých vrstiev IT. Poskytnite používateľom služby na vyžiadanie a získajte tak vyššiu rýchlosť odozvy IT na obchodné zmeny, možnosť flexibilnej voľby distribučného modelu a optimalizáciu existujúcich schopností a IT procesov.

 • Nová definícia ukladacieho priestoru

  Od mainframe systémov cez internet, hybridný cloud a mobilné riešenia po nepreberné množstvo aplikácií na každý účel – obrovský nárast nových a neustále sa meniacich využití je zdrojom významných inovácií v oblasti ukladacích priestorov.

 • Nová definícia aplikácií

  Zbližovanie technológií posúva podniky od správy na úrovni zariadení k dynamickému poskytovaniu aplikácií a údajov. IT oddelenia musia zaistiť vysoko automatizované, samoobslužné systémy, ktoré bezpečne sprístupnia potrebné údaje a aplikácie na každom zariadení.

 • Nová definícia big data

  Cesta, ako získať konkurenčnú výhodu, spočíva v schopnosti využívať prognózy, ktoré poskytujú big data. Integráciou prediktívnych analytických nástrojov do obchodných procesov sa môžu podniky tesnejšie riadiť údajmi a fungovať moderne a flexibilne.

 • Nová definícia ochrany údajov

  Dnešné IT prostredie siaha od fyzických po virtuálne prostriedky, od lokálneho nasadenia po cloud a všetko medzi tým. Jedinou konštantou sú údaje. S tým, ako sa firmy transformujú v tomto meniacom sa prostredí, nadobúda ochrana údajov nebývalú dôležitosť.

 • Nová definícia zabezpečenia

  K bezpečnostným útokom dochádza vo všetkých odboroch. Efektívna obrana pred súčasnými rafinovanými útokmi a prienikmi si žiada dôveryhodnú infraštruktúru založenú na integrovanej informačnej bezpečnostnej analýze, ktorá umožňuje kvalifikované rozhodovanie.


Rozhovor s Luďkom Šafárom z EMC na tému Big Data a Pivotal

Zobraziť rozhovor

REKLAMA

Výsledky prieskumu

Požiadali sme účastníkov konferencie EMC Forum v 40 krajinách celého sveta, aby zhodnotili rozsah implementácie cloudových, big data, sociálnych a mobilných technológií vo svojich organizáciách.

Výsledky nájdete tu » »

EMC Forum 2014

Jiří Sven Svěrák

Country Manager EMC CZ & SK

Zobraziť rozhovor

K hlavním úkolům Jiřího Svena Svěráka patří řízení prodejních týmů společnosti EMC pro Českou republiku a Slovensko a dohled nad vztahy s místními prodejními partnery. V technologickém sektoru působí Jiří již 13 let. Zastával manažerské pozice v telekomunikačních firmách jako British Telecom Global Services nebo Aliatel, kde řídil prodej řešení pro bankovnictví. Posledních sedm let pracoval Jiří v české pobočce společnosti Hewlett-Packard jako ředitel divize HP Industry Standard Servers & HP Storage. Na tomto postu zodpovídal zejména za prodej, produktový management a předprodejní podporu serverové a úložné infrastruktury.

Jiří úspěšně dokončil studium MBA na LIGS University v Praze a je absolventem Střední průmyslové školy elektrotechnické, obor energetika.

Ve volném čase rád sportuje, ať už se jedná o lyžování, jízdu na horském kole nebo squash. Působí jako dobrovolník v komunitních projektech zaměřených na ekologické problémy, podporu dětských domovů a péči o zvířata. Vedle češtiny ovládá angličtinu a chorvatštinu.

O konferencii EMC Forum

EMC Forum je hybridná akcia určená pre IT manažérov a vedúcich pracovníkov, ktorí chcú získať prehľad o cloudových riešeniach a príležitosť stretnúť sa so svojimi kolegami v iných organizáciách. Je určená predovšetkým pre technických architektov, správcov ukladacích priestorov a manažérov/riaditeľov zabezpečenia infraštruktúry a informácií.

Zvoliť iné miesto konania.

Pripojiť sa ku komunite

Máte otázky ku konferencii EMC Forum?

Kontaktujte nás na čísle 800 143 909

Connect with EMCConnect with EMC
Potřebujete poradit okamžitě? Náš prodejní specialista vám ihned odpoví.
Chcete-li se obrátit na podporu, využijte přímý chat s odborníky na zákaznické služby společnosti EMC.
Prozkoumejte produkty EMC v obchodě EMC Store a získejte cenovou nabídku od společnosti EMC nebo jejího partnera.
Rádi vám pomůžeme. Pošlete nám poptávku a náš prodejní specialista vám do jednoho pracovního dne odpoví.
Chcete s námi mluvit? Zavolejte prodejnímu specialistovi.